otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 

Garaj kapı sistemleri

otomatik kepenk
Seksiyonel garaj kapısında kiriş mesafesi minimum 35cm olmalıdır. Yanlarda da 10cm gerekir. İdeal bir garaj kapısı yüksekliği yaklaşık 215cm civarındadır. 35cm de kiriş mesafesi düşünürsek tavana kadar olan yükseklik 250cm civarı uygun bir tasarım olabilir. Kirişiniz daha az ise veya yükseklik sorununuz var ise ilave bir aksesuar ile 35cm'lik kiriş mesafesi 20cm'e kadar düşürülebilir. Bu mesafe rayların duvarın arkasında kalması için gereklidir.

Gerek hayatımızın gerekse servetimizin bir parçası olan otomobillerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla inşaa edilen kapalı otoparkların giriş ve çıkışlarının güvenliği oranında işlevsel olması gerekmektedir.

 
 
 
Garaj kapı çeşitleri ve motorları
 
 
 
 
KULLANILAN MOTORLAR
Motoru tüp motordur. Elektrik kesildiğinde kapının açılması için garaj kapısı motorlarında redüktör sistemi vardır.

Manuel bir kol ile kapıyı açabilirsiniz.

SARMAL GARAJ KAPILARI
Sarmal ise daha ekonomiktir. Küçük ölçüler için tercih edilir, fakat elle çalışmaz (galvanizli çelik kepenk malzemesi ile yapılırsa olabilir).

galeriye git >>

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI
Seksiyonel garaj kapısı daha sağlam, estetik ve uzun ömürlüdür. Üstten bir miktar mesafeyi kullanır, arkada ve yanlarda engel istemez.

galeriye git >>

 
 
Sıkça sorulan sorular
 
Fiyat teklifi için başvururken hangi bilgileri bulundurmalıyım?
Kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifin size iki gün içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Uygun olmanız durumunda teknik elemanımız montaj mahalinde sizi ziyaret ederek gerekli ölçüleri alabilir ve böylece hem daha sağlıklı bir teklif verebilme olanağı hemde gerekli çizimler yapılarak iş bittikten sonraki kış bahçenizin resmini görebilme olanağını size sunabilmekteyiz.

 

Garanti ne zaman geçersiz olur?
otomatik kepenk A-Door otomatik kepenk ve dış cephe kaplama sistemleri el kitabında belirtilen şartlara uyulmaması halinde garanti geçersizdir.
otomatik kepenk Kullanım hatalarından dolayı meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
otomatik kepenk Şebeke elektriğinden veya güç kaynağı jeneratör gibi elektrik sağlayan cihazlardan dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri