otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 

Fotoselli kapı

otomatik kepenk
Fotoselli kapılarda kullanım amacına yönelik altı pozisyonlu program seçim çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır: Uzaktan kumanda, Elektronik kilit, Hava perdesi, Manyetik kart, Batarya ve Anahtarı. Kontrol ünitesinde bulunan yüksek duyarlılığa sahip "anti crush" sistemi, kapının herhangi bir engelle karşılaştığında otomatik olarak geriye dönmesini sağlar. Fotoselli kapının arasındaki engelin kaldırılması ile kapı normal çalışmasına devam eder.

Elektrik kesintilerinde kapılar manuel olarak açılabilir. Kanat bileşimlerinde tamamen sızdırmazlık özelliği vardır. Kapıların açılma ve kapanma hızları, birbirlerine yaklaşma hızları, yarım açılma yüzdesi ve bekleme zamanları ayarlanabilir. Fotoselli kapı için düşünülen yer akşamları güvenli değilse önüne kepenk veya ferforje korkuluk düşünülmelidir.

 
 
 
Sıkça sorulan sorular
 
Fiyat teklifi için başvururken hangi bilgileri bulundurmalıyım?
Kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifin size iki gün içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Uygun olmanız durumunda teknik elemanımız montaj mahalinde sizi ziyaret ederek gerekli ölçüleri alabilir ve böylece hem daha sağlıklı bir teklif verebilme olanağı hemde gerekli çizimler yapılarak iş bittikten sonraki kış bahçenizin resmini görebilme olanağını size sunabilmekteyiz.

 

Garanti ne zaman geçersiz olur?
otomatik kepenk A-Door otomatik kepenk ve dış cephe kaplama sistemleri el kitabında belirtilen şartlara uyulmaması halinde garanti geçersizdir.
otomatik kepenk Kullanım hatalarından dolayı meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
otomatik kepenk Şebeke elektriğinden veya güç kaynağı jeneratör gibi elektrik sağlayan cihazlardan dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri