otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 

Bahçe kapıları

otomatik kepenk
Demir kapıların kasasını 40x30 profilden yapanlar var, fakat firmamız 40x80'i tercih ediyor, çünkü konut tipi uygulamalarda en iyi performansı veriyor. Kapının ömrünü uzun tutuyor. Daha kalını kapıyı gereksiz yere ağırlaştırıyor, daha incesi çok zayıf kalıyor. Kapı motor yokken (veya takılı değilken) elle o kadar rahat olmalı ki kapıyı parmağınızla hareket ettirebilmelisiniz. Bu motorun ömrünü artıracak önemli bir faktördür ve mümkündür.

Ferforje bahçe kapılarında piyasada en çok kullanılan yana kayar ve dairesel kapılardır. Yana kayar daha az problemli ve daha uzun ömürlüdür. Kapının yana kayması için mesafe yoksa menteşeli dairesel açılır modelleri tavsiye ediyoruz. Manuel çalışmasındaki rahatlık kapınızın ömrü için çok önemli.

 
 
 
Sıkça sorulan sorular
 
Fiyat teklifi için başvururken hangi bilgileri bulundurmalıyım?
Kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifin size iki gün içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Uygun olmanız durumunda teknik elemanımız montaj mahalinde sizi ziyaret ederek gerekli ölçüleri alabilir ve böylece hem daha sağlıklı bir teklif verebilme olanağı hemde gerekli çizimler yapılarak iş bittikten sonraki kış bahçenizin resmini görebilme olanağını size sunabilmekteyiz.

 

Garanti ne zaman geçersiz olur?
otomatik kepenk A-Door otomatik kepenk ve dış cephe kaplama sistemleri el kitabında belirtilen şartlara uyulmaması halinde garanti geçersizdir.
otomatik kepenk Kullanım hatalarından dolayı meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
otomatik kepenk Şebeke elektriğinden veya güç kaynağı jeneratör gibi elektrik sağlayan cihazlardan dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri